FreshMail.pl
+48 56 66 93 832 +48 785 80 08 08 biuro@odpylamy.pl

Katalog urządzeń filtrowentylacyjnych

Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o. wraz z Grupą Rywal-RHC systematycznie rozwija ofertę w zakresie wentylacji i filtrowentylacji przemysłowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości urządzenia filtrowentylacyjne oraz akcesoria światowych marek m.in. Plymovent, ESTA, V.Aa. Gram oraz markę MOSTAIR należącą do Grupy Rywal-RHC. Polecamy ramiona odciągowe, stoły odciągowe, filtry stanowiskowe, filtry mgły olejowej, odpylacze mobilne, odkurzacze przemysłowe, okapy, ssawy i ścianki odciągowe, wentylatory odciągowe, kabiny filtrowentylacyjne, odciągi spalin samochodowych, systemy zabudowy stanowisk pracy oraz systemy filtrowentylacji ogólnej hal przemysłowych. Katalog urządzeń filtrowentylacyjnych zawiera szczegółowe informacje i dane techniczne urządzeń odpylających dostępnych w naszej ofercie.

Naszym celem jest kompleksowe zaspokojenie potrzeb w zakresie filtrowentylacji przemysłowej w różnych gałęziach przemysłu. Zajmujemy się projektowaniem i doradztwem w zakresie doboru instalacji i urządzeń odpylających, montażem oraz profesjonalną obsługą serwisową. Filtrowentylacja przemysłowa to nasza specjalność!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA ODPYLAMY.PL

Aktualności, promocje, nowości oraz okazje cenowe wprost do Twojej skrzynki. Zapisz się teraz!

Chcę zapisać się do Newslettera Odpylamy.pl, a co za tym idzie otrzymywać na podany adres e-mail informacje o aktualnościach, nowościach, promocjach, produktach i usługach oferowanych przez Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o.

FreshMail.pl